Kurzy
Prohlédněte si naše kurzy, jestli vás nějaký zaujme a chcete si ho s námi vyrobit a naučit se techniku výroby a tím rozšířit své schopnosti, neváhejte a přihlašte se právě teď přes kontaktní formulář. Vybíráme pro vás ze všech technik šperkování, tak aby si každý mohl vybrat co se mu líbí. Budeme rádi pokud nám napíšete o jaké další kurzy máte zájem. Pokud si myslíte, že máte ostatním co nabídnout a máte chuť naučit ostatní něco originálního a nového, tak právě vám nabízíme spolupráci. Nenechte si ujít svou šanci. Nepřipravte nás ostatní o nové nápady. Děkujeme a těšíme na Vás. KURZY SE KONAJÍ V KORÁLKÁRNĚ U SKOŘICE CHEB

V CENĚ KURZU MÁTE VEŠKERÝ MATERIÁL,ZAPŮJČENÍ VŠECH POMŮCEK A NÁSTROJŮ,OBČERSTVENÍ A VÁŠ HOTOVÝ VÝROBEK. BĚHEM KURZU MÁTE MOŽNOST VÝHODNĚ NAKOUPIT S 15% SLEVOU.
Kurzy na BŘEZEN 2016

Kurzy BŘEZEN 2016

12.3. SOBOTA – ZÁKLADY KETLOVÁNÍ A PRÁCE S DRÁTEM(spirálky,klícky,esíčka) –Kurz je určen všem začínajícím korálkářkám. Naučíte se jak spojovat jednotlivé komponenty, pracovat s kleštěmi a spoustu užitečných věcí, které potřebujete při výrobě ketlovaných šperků DOBA TRVÁNÍ 3 HOD.


Lektorka:SKOŘICE
KDE:Cheb
ZAČÁTEK: 10:30 HOD
CENA: 250Kč

17.3. ČTVRTEK – NÁUŠNICE 3D TROJÚHELNÍKY – Není vhodný pro začátečníky. Rybí a peyotový steh. Kdo má rád geometrii, přímo kurz pro vás:)) DOBA TRVÁNÍ 3 HOD.


Lektorka:SKOŘICE
KDE:Cheb
ZAČÁTEK: 16:30 HOD
CENA: 300Kč

24.3. ČTVRTEK – NÁRAMEK Z DVOUDÍREK II. - Těším se na vás při tvoření tohoto krásného šperku z novinek na našem trhu, dvoudírkové pyramidky ve spojení rokajlu. Trochu elegance pro všední dny. Kurz je vhodný pro začátečníky.


Lektorka:SKOŘICE
KDE: CHEB
ZAČÁTEK: 16:30 HOD
CENA: 300Kč

31.3. ČTVRTEK - NÁRAMEK Z DVOUDÍREK - Zajímavé šití s dvoudírkami, v jednoduchosti je krása. Kurz je vhodný pro začátečníky.


Lektorka:SKOŘICE
KDE: CHEB
ZAČÁTEK: 16:30 HOD
CENA: 300Kč


Korálkárna u Skořice © Všechná práva vyhrazena